	<title>WOOPMAG.COM &#187; KCRUSH2019</title>
	<atom:link href="https://www.woopmag.com/?feed=rss2&#038;tag=kcrush2019" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://www.woopmag.com</link>
	<description>Entertainment and Lifestyle online magazine</description>
	<lastBuildDate>Wed, 13 May 2026 07:35:15 +0000</lastBuildDate>
	<language>th</language>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	<generator>http://wordpress.org/?v=3.5.1</generator>
		<item>
		<link>https://www.woopmag.com/?p=19279</link>
		<comments>https://www.woopmag.com/?p=19279#comments</comments>
		<pubDate>Mon, 30 Sep 2019 08:59:21 +0000</pubDate>
		<dc:creator>admin</dc:creator>
				<category><![CDATA[ENTERTAINMENT NEWS]]></category>
		<category><![CDATA[FEATURE]]></category>
		<category><![CDATA[GALLERY]]></category>
		<category><![CDATA[KCRUSH2019]]></category>
		<guid isPermaLink="false">http://www.woopmag.com/?p=19279</guid>
				<content:encoded><![CDATA[<p><a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/image023.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-19288" alt="image023" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/image023.jpg" width="660" height="440" /></a></p>
<p><a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/image024.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-19289" alt="image024" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/image024.jpg" width="320" height="213" /></a> <a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/image025.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-19290" alt="image025" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/image025.jpg" width="322" height="214" /></a></p>
<p align="center"><a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_BOA-1.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-19281" alt="KCRUSH_BOA (1)" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_BOA-1.jpg" width="1140" height="759" /></a></p>
<p align="center"><a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_CLC-1.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-19282" alt="KCRUSH_CLC (1)" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_CLC-1.jpg" width="1120" height="746" /></a></p>
<p align="center"><a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_LUNA-1.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-19285" alt="KCRUSH_LUNA (1)" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_LUNA-1.jpg" width="1120" height="745" /></a></p>
<p align="center"><a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_SOMI-11.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-19295" alt="KCRUSH_SOMI (1)" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_SOMI-11.jpg" width="1200" height="800" /></a></p>
<p align="center"><a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_WEKIMEKI-1.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-19287" alt="KCRUSH_WEKIMEKI (1)" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_WEKIMEKI-1.jpg" width="1120" height="747" /></a></p>
<p align="center"><a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_AILEE-1.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-19280" alt="KCRUSH_AILEE (1)" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_AILEE-1.jpg" width="1120" height="747" /></a></p>
<p align="center"><a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_JESSI-1.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-19284" alt="KCRUSH_JESSI (1)" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_JESSI-1.jpg" width="1120" height="745" /></a></p>
<p align="center"><a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_HYOLYN-1.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-19283" alt="KCRUSH_HYOLYN (1)" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/KCRUSH_HYOLYN-1.jpg" width="1280" height="852" /></a></p>