	<title>WOOPMAG.COM &#187; สุดสัปดาห์BEAUTYAWARDS2023</title>
	<atom:link href="https://www.woopmag.com/?feed=rss2&#038;tag=%E0%B8%AA%E0%B8%B8%E0%B8%94%E0%B8%AA%E0%B8%B1%E0%B8%9B%E0%B8%94%E0%B8%B2%E0%B8%AB%E0%B9%8Cbeautyawards2023" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://www.woopmag.com</link>
	<description>Entertainment and Lifestyle online magazine</description>
	<lastBuildDate>Wed, 13 May 2026 07:35:15 +0000</lastBuildDate>
	<language>th</language>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	<generator>http://wordpress.org/?v=3.5.1</generator>
		<item>
		<link>https://www.woopmag.com/?p=74320</link>
		<comments>https://www.woopmag.com/?p=74320#comments</comments>
		<pubDate>Wed, 21 Jun 2023 05:03:06 +0000</pubDate>
		<dc:creator>admin</dc:creator>
				<category><![CDATA[HEALTH&BEAUTY]]></category>
		<category><![CDATA[LIFESTYLE]]></category>
		<category><![CDATA[สุดสัปดาห์]]></category>
		<category><![CDATA[สุดสัปดาห์BEAUTYAWARDS2023]]></category>
		<guid isPermaLink="false">http://www.woopmag.com/?p=74320</guid>
				<content:encoded><![CDATA[<p><a href="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/สุดสัปดาห์-Beauty-Awards-2023.jpg"><img class="alignnone size-full wp-image-74321" alt="สุดสัปดาห์ Beauty Awards 2023" src="http://www.woopmag.com/wp-content/uploads/สุดสัปดาห์-Beauty-Awards-2023.jpg" width="941" height="628" /></a></p>